Titles you rated
Addicted HeroinRated ★ 3.0
The X-FamilyRated ★ 1.0- Tokyo JulietRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
- BodyguardRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- KO One ReturnRated ★ 3.0
- KO OneRated ★ 3.0
Romantic PrincessRated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 4.0- Stand up!!Rated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0- Honey and CloverRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0- Attention PleaseRated ★ 3.0
- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0