Movies
Ratings
380
OppenheimerRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0