Titles you rated
- Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos The Movie Part 1Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0- The ExhaustedRated ★ 2.5
- My Daddy is an AlienRated ★ 3.0
- No ProblemRated ★ 3.0
Light It Up at 2 AMRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Extra OrdinaryRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Free FallRated ★ 4.0
About EndlessnessRated ★ 3.5
The CongressRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5