Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0