Series
Ratings
123
While You Were SleepingRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 5.0
Masked ProsecutorRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 2.0