Titles you rated
Railroad ManRated ★ 3.5
Juvenile OffenderRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.5
Dangerously ExcitedRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0