Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0