Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0