Series
Ratings
76
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 4.5
Community Season 4Rated ★ 3.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Queen InsooRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- The CravingsRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 헝가리, 보물상자를 열다Rated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 5.0