Series
Ratings
12
Reply 1988Rated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0