Titles you rated
Moana 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0