Movies
Ratings
89
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0