Movies
Ratings
244
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 2.5