Movies
Ratings
78
Alien: CovenantRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5