Movies
Ratings
104
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The UnfairRated ★ 3.0