Movies
Ratings
125
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
TroyRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
StardustRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 4.0