Series
Ratings
51
KarmaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 1.0- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0