Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 0.5
Loving VincentRated ★ 1.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
SakuranRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0