Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5