Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5