Series
Ratings
14
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0