Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Woman KingRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ZooRated ★ 3.0- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0