Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5