Series
Ratings
227
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
When They Cry: KaiRated ★ 2.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Non Non Biyori NonstopRated ★ 3.0
Kokoro ConnectRated ★ 3.5
Persona 4 the animationRated ★ 3.0
Baccano!Rated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 1.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
Minami-keRated ★ 3.5
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 1.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 2.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.0
Dagashi KashiRated ★ 2.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 1.5
- 데스노트Rated ★ 2.5