Movies
Ratings
191
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0