Series
Ratings
13
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0