Series
Ratings
202
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 0.5
BigRated ★ 2.0