Movies
Ratings
124
DunkirkRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0