Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0