Series
Ratings
20
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0