Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 2.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
CreepRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
RunRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0