Titles you rated
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5