Movies
Ratings
250- Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 1.0
- Dachimawa LeeRated ★ 4.0
- Baby and MeRated ★ 3.5
- The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
- Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
- Chicken RunRated ★ 3.0
- Charlotte's WebRated ★ 3.0
- Spider-ManRated ★ 4.0
- Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
- Fantastic FourRated ★ 3.5
- Superman ReturnsRated ★ 3.0
- WALL-ERated ★ 2.5
- E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
- An Ethics LessonRated ★ 2.5
- The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
- GarfieldRated ★ 3.0
- BuntRated ★ 3.0
- JumanjiRated ★ 3.0
- Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
- HandphoneRated ★ 3.0