Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5