Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0