Series
Ratings
57- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5