Movies
Ratings
1027
WeaponsRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
 
GreyhoundRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
 
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
Mortal KombatRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0