Movies
Ratings
222
Better DaysRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
DittoRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
NerveRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5