Titles you rated
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Bibliophile PrincessRated ★ 3.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0