Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0