Movies
Ratings
557
ExhumaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Minions & More 2Rated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Minions & More 1Rated ★ 3.0
Once Upon A SnowmanRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Little GuyRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5