Movies
Ratings
737
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
Painted FireRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 2.0
The Sword with No NameRated ★ 2.5
The Monkey KingRated ★ 2.0