Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- GhostRated ★ 4.0
- Because I ReallyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0