Titles you rated
CureRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Girls Will Be GirlsRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5