Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 3.5
- The Frankenstein ChroniclesRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0