Movies
Ratings
110
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 1.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
CircleRated ★ 1.5