Series
Ratings
18
ClickbaitRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 1.5
GleeRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0