Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0