Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Haibane RenmeiRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Smile Down the RunwayRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0