Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Need for SpeedRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5